JoomlaTemplates.me by iPage Reviews

Spędź ferie w bibliotece!

Opublikowano: czwartek, 17 grudzień 2020

Gminna Biblioteka Publiczna w Przedmościu oraz Gminny Ośrodek Kultury w Przedmościu zapraszają dzieci z klas I-IV szkół podstawowych z terenu Gminy Głogów na zajęcia w okresie ferii zimowych w roku 2021.

Zajęcia organizowane przez bibliotekę w Serbach odbywać się będą w dwóch terminach: I termin - od 4 do 8 stycznia 2021r., II termin od 11 do 15 stycznia 2021r. Zajęcia odbywać się będą codziennie od godz. 10:00 do godz. 14:00 (bez 6 stycznia). Ze względu na sytuację epidemiologiczną w zajęciach udział weźmie maksymalnie 12 dzieci plus opiekunowie i instruktorzy.

W każdym terminie utworzona zostanie jedna grupa po 12 dzieci. O zapisie na zajęcia decyduje kolejność przesłania wniosku na adres biblioteki: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Równocześnie z zajęciami organizowanymi przez bibliotekę odbywać się będą warsztaty organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Przedmościu. GOK zorganizuje warsztaty w miejscowości: Borek, Przedmoście, Wilków i Serby.

Czytaj więcej: Spędź ferie w bibliotece!

Nowa poczta biblioteki

Opublikowano: piątek, 04 grudzień 2020

Od dnia 4 grudnia 2020r. zmienił się adres poczty elektronicznej biblioteki. Nowy adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Obok tego adresu funkcjonować będą również adresy do dyrektora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i księgowej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Czytaj więcej: Nowa poczta biblioteki

Mamy wyniki konkursu!

Opublikowano: środa, 18 listopad 2020

Wyróżnienia i zarazem I miejsce w konkursie plastycznym pt. "Mój ulubiony bohater bajek i baśni" zajęły prace plastyczne następujących dzieci: Filip Bęben, Maja Grasza, Aleksandra Sieledczyk, Leon Sobociński, Kasia Figas, Ania Gwizdowska. Dzieciom nagrodzonym gratulujemy wyśmienitych prac. Zapraszamy do udziału w innych konkursach organizowanych przez bibliotekę.

Czytaj więcej: Mamy wyniki konkursu!

Nowe komputery w Pracowni Orange!

Opublikowano: wtorek, 10 listopad 2020

Miło nam poinformować, że Pracownia Orange w Przedmościu doposażona zostanie w nowe zestawy komputerowe. Każdy zestaw to : 3 laptopy, oprogramowania Windows, myszki Nowe zestawy trafią do Pracowni Orange pod koniec roku.

 

Czytaj więcej: Nowe komputery w Pracowni Orange!

Już do NAS dotarły!

Opublikowano: wtorek, 10 listopad 2020

Pracownia Orange w Przedmościu doposażona została o nowe roboty edukacyjne PHOTON. Dwa roboty wraz z dodatkowym wyposażeniem: mata edukacyjna, komunikatory bluetooth oraz materiały dydaktyczne wykorzystane zostaną do realizacji ścieżki edukacyjnej, pt. „Ekologia na co dzień”.

Czytaj więcej: Już do NAS dotarły!