JoomlaTemplates.me by iPage Reviews

Mój mistrz literatury!

Opublikowano: środa, 17 kwiecień 2019

Zapraszamy dzieci do udziału w konkursie plastycznym pt. "Mój mistrz literatury!". Celem konkursu jest rozreklamowanie twórczości dowolnego pisarza, którego wybierze uczestnik konkursu. Praca plastyczna ma być ilustracją lub plakatem reklamującym książkę lub książki tego pisarza. Nasza biblioteka będzie koordynatorem tego konkursu na swoim terenie. 

Czytaj więcej: Mój mistrz literatury!

Dolnośląski Turniej Młodych Recenzentów

Opublikowano: środa, 17 kwiecień 2019

GBP w Przedmościu bierze udział w wojewódzkim projekcie Z książką na walizkach. Najważniejszym celem wydarzenia jest promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży poprzez organizację spotkań autorskich, gier i konkursów. Wydarzenie główne odbędzie się w MBP w Świdnicy. Z tej okazji biblioteka zaprasza wszystkie dzieci i młodzież do udziału w konkursie literacko plastycznym w trzech kategoriach wiekowych: przedszkola, szkoły podstawowe oraz gimnazja. 

Czytaj więcej: Dolnośląski Turniej Młodych Recenzentów

Pisaki 3D w Pracowni Orange.

Opublikowano: wtorek, 16 kwiecień 2019

W Pracowni Orange, która działa przy GBP w Przedmościu dzieci oraz młodzież stworzyła modele przestrzenne przy wykorzystaniu pisaków 3D.

Czytaj więcej: Pisaki 3D w Pracowni Orange.

Dzieci pracują z pisakami 3D!

Opublikowano: wtorek, 16 kwiecień 2019

Od stycznia 2019r. Gminna Biblioteka Publiczna w Przedmościu realizuje ogólnopolski projekt Fundacji BGK Na dobry początek!. W ramach projektu rozwijane są umiejętności matematyczne u dzieci w wieku 6 – 9 lat.

Czytaj więcej: Dzieci pracują z pisakami 3D!

Zapraszamy na warsztaty!

Opublikowano: wtorek, 26 luty 2019

Zapraszamy dzieci w wieku 6 - 9 lat wraz z rodzicami na warsztaty z druku 3D i zajęcia matematyczne z klockami Lego MoreToMath. Serby - środa od 16:15 - 17:00, Przedmoście poniedziałek od 16:30 - 17:15.