JoomlaTemplates.me by iPage Reviews

Zapisy na warsztaty teatralne rozpoczęte!

Opublikowano: wtorek, 25 sierpień 2020

Zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty teatralne, które startują już we wrześniu. Warsztaty odbywać się będą w każdy wtorek od godz. 17:00 do godz. 18:00.

Czytaj więcej: Zapisy na warsztaty teatralne rozpoczęte!

Wacik wielorazowy!

Opublikowano: poniedziałek, 24 sierpień 2020

Były filmy, które pokazywały, jak wykonać zegar z płyty winylowej albo jak wykonać lampkę z kaset magnetofonowych. Teraz przedstawiamy filmik, w którym Julia Matysik pokaże i opowie "jak wykonać wacik wielokrotnego użytku?" Zachęcamy do oglądania i do wykonania takiego waciku i oczywiście do jego używania.

Czytaj więcej: Wacik wielorazowy!

Jak zrobić lampkę z kaset magnetofonowych?

Opublikowano: poniedziałek, 24 sierpień 2020

To już kolejny filmik, który powstał w trakcie warsztatów w Pracowni Orange. Tym razem przedstawiamy film pt. "Jak zrobić lampkę z kaset magnetofonowych?". Koniecznie obejrzyjcie ten filmik i inne dostępne na naszej stronie. Oczywiście zachęcamy do wykonania lampki, a także przybornika i zegara. Do dzieła!

Czytaj więcej: Jak zrobić lampkę z kaset magnetofonowych?

Jak zrobić przybornik?

Opublikowano: poniedziałek, 24 sierpień 2020

Wcześniej na naszej stronie ukazał się film przedstawiający tutorial, jak wykonać zegar ze starej płyty winylowej? Teraz zapraszamy do obejrzenia tutorialu o wykonaniu przybornika z puszki metalowej? Filmik powstał w Pracowni Orange w trakcie warsztatów Tutoriale Zero Waste przeprowadzonych przez Panią Monikę i Kasię z Fundacji 5Medium.

Czytaj więcej: Jak zrobić przybornik?

Jak zrobić zegar z płyty winylowej?

Opublikowano: poniedziałek, 24 sierpień 2020

W trakcie warsztatów pt. Tutoriale Zero Waste,  które odbyły się w Pracowni Orange, a zostały przeprowadzone przez trenerów Fundacji 5 Medium  dzieci stworzyły niesamowite przedmioty. Niżej prezentujemy filmik przedstawiający sposób wykonania zegara z płyty winylowej! Miłego oglądania!

Czytaj więcej: Jak zrobić zegar z płyty winylowej?