JoomlaTemplates.me by iPage Reviews

Życzenia!

Opublikowano: sobota, 11 kwiecień 2020

Klub Kreatywności powstanie przy bibliotece!

Opublikowano: sobota, 11 kwiecień 2020

W filii biblioteki głównej w Serbach utworzony zostanie KLUB KREATYWNOŚCI. Biblioteka z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego na realizację zadania otrzyma kwotę 10 tys. zł. Dodatkowo projekt został wsparty przez Urząd Gminy Głogów dofinansowaniem w wysokości 5,5 tys. zł. W klubie kreatywności odbywać się będą warsztaty szycia na maszynie, modelowania 3D, elektroniczne, programowania, robotyki, stolarskie i fotograficzne.

Czytaj więcej: Klub Kreatywności powstanie przy bibliotece!

Grant T-Mobile dla biblioteki!

Opublikowano: wtorek, 18 luty 2020

Biblioteka w Przedmościu otrzymała grant T-Mobile na prowadzenie działań związanych z nowymi technologiami. Głównym założeniem projektu  jest kształtowanie u dzieci i młodzieży 8 kompetencji kluczowych. Rozwijanie logicznego algorytmicznego myślenia, zadaniowego podejścia do stawianych problemów, kreatywności. Kształtowanie umiejętności pracy w zespołach, szukania kompromisów, optymalnych rozwiązań. Stopniowe i odpowiedzialne wprowadzanie dzieci w cyfrowy świat, świadome, czynne i twórcze korzystanie z nowoczesnych technologii. Wszystkie te cele chcemy osiągnąć korzystając z płytki Micro:bit i dostępnych do niej modułów i aplikacji. 

Czytaj więcej: Grant T-Mobile dla biblioteki!

Klub Kreatywności - ankieta

Opublikowano: niedziela, 09 luty 2020

Zapraszamy mieszkańców Gminy Głogów do wypełniania ankiety, która bada ich zainteresowania oraz sprawdza, jaki rodzaj warsztatów najbardziej odpowiadał by ich potrzebom. Wasze odpowiedzi pozwoli nam przygotować wyjątkowy wniosek na utworzenie w filii biblioteki w Serbach Klubu Kreatywności. To w jaki sposób i jak będzie działał Klub Kreatywności i w co będzie wyposażony zależy od Was. Nie czekajcie i już teraz wypełniajcie ankietę dostępną pod tym linkiem Z góry dziękujemy za wasze odpowiedzi!

Oferta pracy

Opublikowano: poniedziałek, 16 grudzień 2019

Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Przedmościu ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: młodszy bibliotekarz. Praca będzie wykonywana w siedzibie biblioteki głównej w Przedmościu oraz w filii biblioteki w Serbach. Wymiar etatu: pełen etat (40 godzin/tygodniowo).

Czytaj więcej: Oferta pracy