JoomlaTemplates.me by iPage Reviews

Code Week 2020

Opublikowano: wtorek, 10 listopad 2020

W okrojonym zakresie w porównaniu do lat poprzednich udało się zrealizować w bibliotece i w Pracowni Orange CodeWeek 2020. Dzieci i młodzież uczestnicząca w zorganizowanych dla nich warsztatach zdobywała umiejętności programistyczne i modelowania przestrzennego.

Czytaj więcej: Code Week 2020

CZYTAJ.PL

Opublikowano: wtorek, 03 listopad 2020

W dniu 1 listopada wystartowała największa akcja czytelnicza w Polsce. W rekordowej edycji Czytaj PL 2019 ponad 50 000 użytkowników przeczytało książki aż 130 tysięcy razy! Poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko. Organizatorzy motywują miłośników książek do bicia kolejnych rekordów i zachęcają, by znowu czytać, oferując im w aplikacji Woblink 12 najświeższych tytułów popularnych i uznanych autorów, m.in. Dominiki Słowik, Mariusza Szczygła, Jakuba Małeckiego, Mikołaja Łozińskiego i Remigiusza Mroza. Czytaj PL rusza 2 listopada i potrwa cały miesiąc.

Czytaj więcej: CZYTAJ.PL

Weź udział w konkursie plastycznym!

Opublikowano: piątek, 02 październik 2020

Biblioteka zaprasza młodych czytelników do wzięcia w gminnym konkursie plastycznym pt. "Mój ulubiony bohater baśni i bajek." 

obraz pobrany ze strony pixabay.com

Czytaj więcej: Weź udział w konkursie plastycznym!

Przedszkolaki w bibliotece!

Opublikowano: wtorek, 29 wrzesień 2020

W dniu 23 września 2020r. bibliotekę odwiedziła grupa przedszkolaków. Dzieci zapoznały się z biblioteką oraz klubem kreatywności działającym przy bibliotece. W trakcie zwiedzania odbyła się pogadanka na tematy związane z biblioteką.

Czytaj więcej: Przedszkolaki w bibliotece!

Strona projektu "Niesamowita przygoda z królową nauk"

Opublikowano: środa, 23 wrzesień 2020

W dniu 22 września 2020r. biblioteka uruchomiła specjalną witrynę internetową, na której będą cyklicznie pojawiać się relacje z realizacji projektu. Przypomnijmy, że biblioteka otrzymała grant z Fundacji mBanku na realizację ogólnopolskiego projektu matematycznego pt. "Niesamowita przygoda z królową nauk". Środki finansowe w wysokości 5 tys. zł zostaną przeznaczone na wynagrodzenia osób prowadzących zajęcia, zakup pomocy dydaktycznych i nagród dla uczestników projektu. Adres projektu: bibliotekaprzedmoscie-mpotga

Czytaj więcej: Strona projektu "Niesamowita przygoda z królową nauk"