JoomlaTemplates.me by iPage Reviews

Tak powstała Pracownia Orange

Opublikowano: niedziela, 03 styczeń 2016

W ramach przypomnienia. Jednym z najważniejszych wydarzeń 2015 roku w Gminie Głogów bez wątpienia było otwarcie Pracowni Orange w Przedmościu. Poniżej link do prezentacja o powstaniu Pracowni Orange w Przedmościu.

Pracownia Orange

pracownia orange

Sieć GO_PRO ma roczek

Opublikowano: niedziela, 03 styczeń 2016

We wrześniu 2015r. sieć Gminnych Ośrodków Programowania skończyła roczek. Dzięki ośrodkom GO_PRO dzieci oraz młodzież przy pomocy klocków LEGO MINDSTORMS EV3 i LEGO WEDO rozwija swoje umiejętności z zakresu programowania. Sieć cieszy się dużą popularnością w każdej miejscowości, w której się znajduje. Zachęcamy wszystkie dzieci i młodzież z Gminy Głogów na zajęcia GO_PRO, które odbywają się w gminnej bibliotece.

skanowanie0004

Czytaj więcej: Sieć GO_PRO ma roczek

Elektroniczny system Mak Plus

Opublikowano: wtorek, 29 grudzień 2015

Wszystkim czytelnikom i użytkownikom naszej biblioteki przypominamy, że od 1 stycznia 2016r. zostanie uruchomiony elektroniczny system udostepniania księgozbioru.

W celu szybkiej rejestracji użytkownika w systemie prosimy wszytskich, którzy odwiedzą bibliotekę w 2016 roku o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości (najlepiej dowód osobisty).

Z góry dziękujemy.

Pracownia Orange w Przedmościu?

Opublikowano: poniedziałek, 06 lipiec 2015

Gminna Biblioteka Publiczna w Przedmoście wspólnie z Grupą Inicjacyjną złożoną z Małgorzaty Pinkowskiej, Natalii Szymczak, Jolanty Bagińskiej i Marcina Kuchnickiego stara się o powstanie Pracowni Orange w miejscowości Przedmoście.

pracownia orange

Czytaj więcej: Pracownia Orange w Przedmościu?

GO_PRO na Festynie Rodzinnym

Opublikowano: piątek, 26 czerwiec 2015

Gminnym Ośrodek Programowania promował swoje działania na Festynie Rodzinnym, który odbył się 30 maja 2015r. na terenie Zespołu Szkół w Serbach.

Dzieci i młodzież mogły pobawić się już skonstruowanymi robotami, a były to Puppy i Gyro_Boy. Roboty zostały zbudowane przez młodzież uczęszczającą na zajęcia z programowania.

DSC 0392

Czytaj więcej: GO_PRO na Festynie Rodzinnym