JoomlaTemplates.me by iPage Reviews

GO_PRO nowe wyzwania!

Opublikowano: niedziela, 17 styczeń 2016

Na członków Klubu Kodera i uczestników zajęć z robotyki oraz programowania w 2016r. czekają nowe wyzwania. Dla grupy starszej zakupione zostały dwa  zestawy dodatkowych klocków Lego Mindstorms EV3 Education. Dodatkowy zestaw klocków pozwoli na konstruowanie bardziej zaawansowanych technicznie robotów. Młodzież będzie mogła m. in. skonstruować: Znap-a. Tank-Bot-a, Słonia, Stair Climber, Spinner Factory, Remote Control oraz niezliczoną ilość własnych robo-konstrukcji.

lego dodatkowe

Czytaj więcej: GO_PRO nowe wyzwania!

Tak powstała Pracownia Orange

Opublikowano: niedziela, 03 styczeń 2016

W ramach przypomnienia. Jednym z najważniejszych wydarzeń 2015 roku w Gminie Głogów bez wątpienia było otwarcie Pracowni Orange w Przedmościu. Poniżej link do prezentacja o powstaniu Pracowni Orange w Przedmościu.

Pracownia Orange

pracownia orange

Sieć GO_PRO ma roczek

Opublikowano: niedziela, 03 styczeń 2016

We wrześniu 2015r. sieć Gminnych Ośrodków Programowania skończyła roczek. Dzięki ośrodkom GO_PRO dzieci oraz młodzież przy pomocy klocków LEGO MINDSTORMS EV3 i LEGO WEDO rozwija swoje umiejętności z zakresu programowania. Sieć cieszy się dużą popularnością w każdej miejscowości, w której się znajduje. Zachęcamy wszystkie dzieci i młodzież z Gminy Głogów na zajęcia GO_PRO, które odbywają się w gminnej bibliotece.

skanowanie0004

Czytaj więcej: Sieć GO_PRO ma roczek

Elektroniczny system Mak Plus

Opublikowano: wtorek, 29 grudzień 2015

Wszystkim czytelnikom i użytkownikom naszej biblioteki przypominamy, że od 1 stycznia 2016r. zostanie uruchomiony elektroniczny system udostepniania księgozbioru.

W celu szybkiej rejestracji użytkownika w systemie prosimy wszytskich, którzy odwiedzą bibliotekę w 2016 roku o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości (najlepiej dowód osobisty).

Z góry dziękujemy.

Pracownia Orange w Przedmościu?

Opublikowano: poniedziałek, 06 lipiec 2015

Gminna Biblioteka Publiczna w Przedmoście wspólnie z Grupą Inicjacyjną złożoną z Małgorzaty Pinkowskiej, Natalii Szymczak, Jolanty Bagińskiej i Marcina Kuchnickiego stara się o powstanie Pracowni Orange w miejscowości Przedmoście.

pracownia orange

Czytaj więcej: Pracownia Orange w Przedmościu?