Aktualności

Rodzinka Andrzeja Grabowskiego spotkała się z dziećmi

Utworzono: środa, 16, lipiec 2014
Na to spotkanie czekali wszyscy. Po raz pierwszy bibliotekę odwiedziła osoba, która występowała w programach telewizyjnych. Dodatkowo przyjechała z całą plejadą gwiazd, czyli Kulfonem i Moniką.

Czytaj więcej: Rodzinka Andrzeja Grabowskiego spotkała się z dziećmi

Kulfon odwiedzi bibliotekę

Utworzono: piątek, 16, maj 2014
W dniu 12 czerwca bibliotekę w Serbach odwiedzi Pan Andrzej Grabowski autor popularnych programów telewizyjnych dla dzieci, takich jak: Tik-Tak, Wyprawy profesora Ciekawskiego, Ciuchcia i Budzik oraz książek dla dzieci pt. „Wojna na pięknym brzegu, „Zając poziomka”, „Afera smoka nudożera”, „Pirat Jędruś”. Spotkanie z twórcą Kulfona i Moniki odbędzie się w sali wiejskiej o godzinie 11:00. W spotkaniu uczestniczyć będą uczniowie klas młodszych Szkoły Podstawowej w Serbach. Po spotkaniu będzie możliwość zakupienia książek autorstwa Pana Andrzeja i uzyskania jego autografu. Cena pozycji książkowej to około 20,00 zł.

W krainie przygód

Utworzono: poniedziałek, 28, kwiecień 2014
Pan Rafał Witek zabrał uczniów z klasy pierwszej i drugiej Szkoły Podstawowej w Serbach w niezapomnianą przygodę. Dzieci czytały i słuchały nowych przygód bohaterów książek Pana Rafała. Największą zaś tajemnicą ogarnięta byłą walizka Pana Rafała, z której co jakiś czas wyciągał magiczne przedmioty. Czynność ta była istotnie czarodziejska, ponieważ wymalowywała na twarzy dzieci wyraz zaskoczenia, zdziwienia i przerażenia. Każdy uczestnik spotkania otrzymał kartkę ze specjalną dedykacją, a kto chciał to zakupił książki autorstwa Pana Rafała Witka.

Klub latających ciotek na Plaży tajemnic

Utworzono: środa, 23, kwiecień 2014
Już jutro o godzinie 10:30 dzieci ze Szkoły Podstawowej w Serbach znajdą się na „Plaży tajemnic” i odwiedzą „Klub latających ciotek”. Wszystkie te rzeczy i wiele innych niepowtarzalnych przygód i wrażeń będzie możliwe dzięki spotkaniu z Panem Rafałem Witkiem, autorem książek dla dzieci. Pana Rafała dzieci na pewno kojarzą z wierszyków i opowiadań, które mogą spotkać w swoich podręcznikach i Świerszczyku. Do zobaczenia na sali wiejskiej. Po spotkaniu bedzie mozliwość zakupienia książek, których autorem jest Rafał Witek.