Pracownia Orange w Przedmościu?

Opublikowano: poniedziałek, 06 lipiec 2015

Gminna Biblioteka Publiczna w Przedmoście wspólnie z Grupą Inicjacyjną złożoną z Małgorzaty Pinkowskiej, Natalii Szymczak, Jolanty Bagińskiej i Marcina Kuchnickiego stara się o powstanie Pracowni Orange w miejscowości Przedmoście.

pracownia orange

W tym celu Biblioteka i Grupa Inicjacyjna złożyły wniosek do Fundacji Orange. Łącznie do Fundacji wpłynęło 1018 wniosków z pośród których zostanie wyłonionych 50 najlepszych wniosków. Na wyłonioną 50-ątkę będzie można głosować za pośrednictwem Internetu. Pracownia Orange powstanie w 25 miejscowościach, które w glosowaniu Internautów uzyskają największą liczbę punktów.

Informacja o tym, czy nasz wniosek przeszedł do drugiego etapu konkursu uzyskamy 20 lipca 2015r. Trzymajmy kciuki.