Wakacje w bibliotece!

Opublikowano: środa, 30 czerwiec 2021

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w zajęciach w bibliotece które odbywać się będą w trakcie wakacji. Nasza oferta skierowana jest do dzieci młodzieży. W Klubie Kreatywności działającym przy bibliotece w Serbach odbędą się zajęcia techniczne, informatyczne z elementami robotyki, artystyczne, stolarskie i plastyczne. W trakcie wakacyjnych spotkań odbywać się będą przedstawienie teatralne oraz gry terenowe połączone z ogniskiem. Widzimy się codziennie w bibliotece od godz. 15:00. Startujemy w dniu 5 lipca 2021r.  Na zajęcia obowiązują zapisy teefonicznie pod numerem telefonu: 76838-22-42 lub 698-661-695 albo e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Do zobaczenia!

Oferta dla dzieci i młodzieży: