Spędź ferie w bibliotece!

Opublikowano: czwartek, 17 grudzień 2020

Gminna Biblioteka Publiczna w Przedmościu oraz Gminny Ośrodek Kultury w Przedmościu zapraszają dzieci z klas I-IV szkół podstawowych z terenu Gminy Głogów na zajęcia w okresie ferii zimowych w roku 2021.

Zajęcia organizowane przez bibliotekę w Serbach odbywać się będą w dwóch terminach: I termin - od 4 do 8 stycznia 2021r., II termin od 11 do 15 stycznia 2021r. Zajęcia odbywać się będą codziennie od godz. 10:00 do godz. 14:00 (bez 6 stycznia). Ze względu na sytuację epidemiologiczną w zajęciach udział weźmie maksymalnie 12 dzieci plus opiekunowie i instruktorzy.

W każdym terminie utworzona zostanie jedna grupa po 12 dzieci. O zapisie na zajęcia decyduje kolejność przesłania wniosku na adres biblioteki: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Równocześnie z zajęciami organizowanymi przez bibliotekę odbywać się będą warsztaty organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Przedmościu. GOK zorganizuje warsztaty w miejscowości: Borek, Przedmoście, Wilków i Serby.

Więcej informacji o organizacji zajęć i wymaganych dokumentach można uzyskać czytając regulamin warsztatów i regulamin uczestnictwa w zajęciach:

Dokumenty:

Regulamin organizacji zajęć w okresie ferii zimowych 2020;

Regulamin uczestnictwa w zajęciach i BHP dla dzieci;

Wniosek na udział dziecka w zajęciach.

Zgoda na udział w zajęciach;

Zgoda na pomiar temperatury ciała,

Zgoda na wykorzystanie wizerunku,