Nowa poczta biblioteki

Opublikowano: piątek, 04 grudzień 2020

Od dnia 4 grudnia 2020r. zmienił się adres poczty elektronicznej biblioteki. Nowy adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Obok tego adresu funkcjonować będą również adresy do dyrektora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i księgowej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Stary adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. nadal będzie funkcjonował, ale będzie stopniowo wygaszany.