Już do NAS dotarły!

Opublikowano: wtorek, 10 listopad 2020

Pracownia Orange w Przedmościu doposażona została o nowe roboty edukacyjne PHOTON. Dwa roboty wraz z dodatkowym wyposażeniem: mata edukacyjna, komunikatory bluetooth oraz materiały dydaktyczne wykorzystane zostaną do realizacji ścieżki edukacyjnej, pt. „Ekologia na co dzień”.

Zestaw Photon Ekologia to propozycja nowoczesnego sposobu kształcenia uczniów szkół podstawowych i jednocześnie kompleksowa pomoc dydaktyczna. W tym projekcie dzieci ze wsparciem trenera mogą poznawać świat poprzez obserwację i eksperymentowanie. Wszystkie scenariusze zajęć osadzone są w tematyce ekologii.

Biblioteka na zakup niezbędnego sprzętu otrzymała z Fundacji Orange dotację w wysokości 2460zł. plus torby ekologiczne i pendrive dla uczestników warsztatów z ekologii.