Weź udział w konkursie plastycznym!

Opublikowano: piątek, 02 październik 2020

Biblioteka zaprasza młodych czytelników do wzięcia w gminnym konkursie plastycznym pt. "Mój ulubiony bohater baśni i bajek."

obraz pobrany ze strony pixabay.com

Regulamin Konkursu

1. Organizatorem konkursu jest Gminna Biblioteka Publiczna w Przedmościu.
  2. Temat konkursu plastycznego: „Mój ulubiony bohater baśni i bajek”.
  3. Celem konkursu jest kształtowanie i rozwijanie zainteresowań artystycznych, rozwijanie umiejętności manualnych uczniów, rozwijanie wrażliwości estetycznej, kształtowanie inwencji i wyobraźni twórczej, poznawanie ciekawych bohaterów bajek, baśni.
  4. Konkurs skierowany jest do uczniów klas I szkół podstawowych i 6-latkó z oddziałów przedszkolnych z terenu Gminy Głogów.
  5. Zadaniem uczestników będzie samodzielne wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej postać ulubionego bohatera z bajki, baśni.
  6. Uczestnicy konkursu wykonują prace wybranymi przez siebie technikami plastycznymi (rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie, itp.). Prace należy wykonać na kartce o powierzchni maksymalnie A3.
  7. Każda dostarczona praca musi zawierać imię i nazwisko autora oraz zgodę opiekuna dziecka na publikację wizerunku.
  8. Konkurs plastyczny trwa do 30.10.2020 r. Prace należy złożyć do biblioteki.
  9. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 6.11.2020 r.
    w Gminnej Bibliotece Publicznej w Przedmościu.
  • Oceniana będzie samodzielność wykonanej pracy oraz pomysłowość .
  • Szczegółowe informacje pod nr tel.76 8382242

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

Życzymy powodzenia!