Mój mistrz literatury!

Opublikowano: środa, 17 kwiecień 2019

Zapraszamy dzieci do udziału w konkursie plastycznym pt. "Mój mistrz literatury!". Celem konkursu jest rozreklamowanie twórczości dowolnego pisarza, którego wybierze uczestnik konkursu. Praca plastyczna ma być ilustracją lub plakatem reklamującym książkę lub książki tego pisarza. Nasza biblioteka będzie koordynatorem tego konkursu na swoim terenie.

W trakcie spotkania z Agnieszką Tyszką spośród zebranych prac wybrane zostaną dwie najlepsze. Na tym etapie konkursu prace nominowane do oceny finałowej już otrzymają nagrody książkowe z autografem autora oraz dyplom nominacji. Wybrane prace będą podlegały dalszej ocenie. Spośród prac nominowanych zostaną wybrane dwie najciekawsze.  Każda z nich otrzyma nagrodę główną, którą będzie czytnik e-booków.

Prace należy składać w bibliotece w Serbach lub Przedmościu do 31 maja 2019r.

Regulamin konkursu dostępny w bibliotece.