Mała Książka Wielki Człowiek

Utworzono: piątek, 13, lipiec 2018

Nasza biblioteka została zakwalifikowana do ogólnopolskiego programu czytelniczego pt. „Mała Książka – Wielki Człowiek. Celem programu jest zachęcenie rodziców i ich dzieci do czytania i odwiedzania biblioteki.

mkwc-logo

Akcja rozpoczyna się 1 września 2018r. Każdy młody 3-letni czytelnik po odwiedzeniu biblioteki otrzyma w prezencie Wyprawkę Czytelniczą zawierającą książkę: „Pierwsze wiersze dla…”, broszurę informacyjną dla rodziców „Książką połączeni, czyli o roli czytania w życiu dziecka” oraz Kartę Małego Czytelnika.

Naklejkę na Kartę otrzymuje dziecko każdorazowo, gdy odwiedzi bibliotekę i wypożyczy przynajmniej jedną książkę z księgozbioru dziecięcego.

Na każde dziecko, które zbierze 10 naklejek, czeka imienny dyplom, potwierdzający jego czytelnicze zainteresowania.

Trzy-latki do Czytania!