Multirelacje

Opublikowano: wtorek, 28 marzec 2017

Gminna Biblioteka Publiczna w Przedmościu prowadzi zajęcia w Pracowni Orange oraz warsztaty z programowania w ramach programu Gminne Ośrodki Programowania. Uczestnictwo w ogólnopolskich akcjach wymaga umieszczania relacji z zajęć, na specjalnie przygotowanych w tym celu stronach internetowych. Comiesięczne relacje z działalności Klubu Kodera można śledzić na stronie internetowej: gopro.edu.pl oraz w serwisie you tube na kanale biblioteki. Natomiast na stronie: pracownieorange.pl można na bieżąco śledzić relacje z działań podejmowanych w Pracowni Orange w Przedmościu. Oczywiście biblioteka dostępna jest również na portalu facebook. Ze strony biblioteki można przejść do wyżej wymienionych witryn poprzez kliknięcie  w odpowiednią zakładkę na naszej witrynie internetowej.

serwisy loga