Utworzono: piątek, 15, listopad 2013

Gminna Biblioteka Publiczna w Przedmościu zaprasza uczniów klas I-III do udziału w konkursie wiedzy o "pluszowym misiu".

1.       Z okazji przypadającego w dniu 25 listopada Światowego Dnia Pluszowego Misia Gminna Biblioteka Publiczna w Przedmościu organizuje turniej wiedzy dla klas I-III szkół podstawowych z terenu Gminy Głogów.

2.       Każda szkoła ma prawo zgłosić dwie drużyny liczące dwoje uczniów z klas I-III szkoły podstawowej.

3.       Etap gminny odbędzie się w dniu 4 grudnia 2013r. o godzinie 9:00 w Gminnej Bibliotece w Serbach.

4.       Uczestnicy zabawy biorą udział w konkurencjach przygotowanych przez organizatorów.

5.       Dla uczestników zabawy organizator ufunduje nagrody i dyplomy.

6.       Udział szkoły proszę zgłaszać na następujący adres e-mailowy:

1a.       Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod następującym numerem telefonu: 698-661-695,

1b.      Zgłoszenia należy dokonać do 29.11.2011r. W zgłoszeniu należy podać następujące dane: nazwa placówki, imię i nazwisko opiekuna, imię i nazwisko uczestników.

7.       Uczestnicy turnieju zobowiązani są zapoznania się z następującym materiałem:

·         Kubuś Puchatek,

·         Paddington,                             wiedza ogólna z przedstawionych pozycji

·         Księga Dżungli,

·         Bajki animowane:

a.       Gumisie,

b.      Troskliwe Misie

c.       Super Baloo

d.      Mis Uszatek,

e.      Miś Coralgol,

f.        Yogi,

g.       Kubuś Puchatek,

h.      Mój brat niedźwiedź,

i.         Sezon na misia,

j.        Panda Kung-Fu

$1·         Podstawowe informacji dotyczące historii powstania „pluszowego misia”.

$1·         Podstawowe informacje dotyczące Dnia Pluszowego Misia.

$1·         Informacje można zaczerpnąć z następujących stron internetowych:

o   www.youtube.pl

o   http://www.bibliotekawszkole.pl/inne/gazetki/92/index.php