JoomlaTemplates.me by iPage Reviews

Wakacje w bibliotece!

Opublikowano: środa, 30 czerwiec 2021

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w zajęciach w bibliotece które odbywać się będą w trakcie wakacji. Nasza oferta skierowana jest do dzieci młodzieży. W Klubie Kreatywności działającym przy bibliotece w Serbach odbędą się zajęcia techniczne, informatyczne z elementami robotyki, artystyczne, stolarskie i plastyczne. W trakcie wakacyjnych spotkań odbywać się będą przedstawienie teatralne oraz gry terenowe połączone z ogniskiem. Widzimy się codziennie w bibliotece od godz. 15:00. Startujemy w dniu 5 lipca 2021r.  Na zajęcia obowiązują zapisy teefonicznie pod numerem telefonu: 76838-22-42 lub 698-661-695 albo e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Do zobaczenia!

Czytaj więcej: Wakacje w bibliotece!

Wstąp do Klubu!

Opublikowano: wtorek, 01 czerwiec 2021

Pani Małgorzata Soś, bibliotekarka biblioteki w Serbach zachęca osoby dorosłe do członkostwa w Dyskusyjnym Klubie Książki. Zapisy już wystartowały, a pierwsze spotkanie miłośników książek odbędzie się już we wrześniu. Zapisywać się można bezpośrednio w bibliotece lub telefonicznie: 76 838 22 42 albo emailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czytaj więcej: Wstąp do Klubu!

Startują zajęcia w bibliotece w Serbach!

Opublikowano: poniedziałek, 17 maj 2021

Od dnia 17 maja 2021r. zapraszamy dzieci do wzięcia udziału w warsztatach rozwijających, które odbywać się będą w Bibliotece Publicznej w Serbach. Zajęcia odbywają się w każdym dniu tygodnia i dostosowane są do rozwoju i umiejętności dzieci. Dziecko na zajęcia można zapisać telefonicznie, pod numerem telefonu: 76838 22 42 lub emailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czytaj więcej: Startują zajęcia w bibliotece w Serbach!

Konkurs kukiełkowy

Opublikowano: niedziela, 02 maj 2021

Konkurs Kukiełkowy

Gminna Biblioteka Publiczna w Przedmościu filia
w Serbach zaprasza do wzięcia udziału w konkursie
na kukiełkę, pacynkę
lub marionetkę

„Postać bajkowa”

Czytaj więcej: Konkurs kukiełkowy

Skorzystaj z Academiki

Opublikowano: poniedziałek, 26 kwiecień 2021

Od maja 2021 r. w naszych bibliotekach użytkownicy mają możliwość skorzystania z e-wypożyczalni Academica.

Darmowa wypożyczalnia Academica umożliwia korzystanie ze zbiorów cyfrowych Biblioteki Narodowej. To dostęp do ponad 3,5 mln publikacji ze wszystkich dziedzin wiedzy, również najnowszych, objętych ochroną prawa autorskiego.

 

Czytaj więcej: Skorzystaj z Academiki