JoomlaTemplates.me by iPage Reviews

Weź udział w konkursie plastycznym!

Opublikowano: piątek, 02 październik 2020

Biblioteka zaprasza młodych czytelników do wzięcia w gminnym konkursie plastycznym pt. "Mój ulubiony bohater baśni i bajek." 

obraz pobrany ze strony pixabay.com

Czytaj więcej: Weź udział w konkursie plastycznym!

Przedszkolaki w bibliotece!

Opublikowano: wtorek, 29 wrzesień 2020

W dniu 23 września 2020r. bibliotekę odwiedziła grupa przedszkolaków. Dzieci zapoznały się z biblioteką oraz klubem kreatywności działającym przy bibliotece. W trakcie zwiedzania odbyła się pogadanka na tematy związane z biblioteką.

Czytaj więcej: Przedszkolaki w bibliotece!

Strona projektu "Niesamowita przygoda z królową nauk"

Opublikowano: środa, 23 wrzesień 2020

W dniu 22 września 2020r. biblioteka uruchomiła specjalną witrynę internetową, na której będą cyklicznie pojawiać się relacje z realizacji projektu. Przypomnijmy, że biblioteka otrzymała grant z Fundacji mBanku na realizację ogólnopolskiego projektu matematycznego pt. "Niesamowita przygoda z królową nauk". Środki finansowe w wysokości 5 tys. zł zostaną przeznaczone na wynagrodzenia osób prowadzących zajęcia, zakup pomocy dydaktycznych i nagród dla uczestników projektu. Adres projektu: bibliotekaprzedmoscie-mpotga

Czytaj więcej: Strona projektu "Niesamowita przygoda z królową nauk"

Biblioteka bezglutenowa :)

Opublikowano: poniedziałek, 14 wrzesień 2020

Nasza biblioteka wzięła udział w konkursie pt. "Biblioteka Bezglutenowa". Dzięki zaangażowaniu Pani Gosi, która napisała wiersz poruszający tematykę żywności bezglutenowej, nasza biblioteka znalazła się wśród 150 laureatów konkursu. Biblioteka otrzyma książki „Ola, Franek i Gucio Gluten” oraz „Co je Jan?” wraz z poradnikami na temat celiakii.

Jesienna przygoda z biblioteką!

Opublikowano: czwartek, 10 wrzesień 2020

Biblioteka publiczna w Serbach przygotowała propozycję jesiennych warsztatów dla dzieci i młodzieży. Warsztaty odbywać się będą w bibliotece w Serbach w budynku przy ulicy Głównej 63. Udział w warsztatach jest bezpłatny. W celu wzięcia udziału w zajęciach należy przynieść wypełnione zgody na udział w warsztatach.

 

Czytaj więcej: Jesienna przygoda z biblioteką!