Wrażenia z druku 3D

Opublikowano: wtorek, 28 marzec 2017

W zajęciach z modelowania uczestniczyło ponad 20 osób. Zajęcia przeprowadzone zostały przez Macieja i Piotrka, którzy działają w Stowarzyszeniu FanLab Trójmiasto.

Druk 3D1

Czytaj więcej: Wrażenia z druku 3D

Modelowanie 3D

Opublikowano: wtorek, 07 luty 2017

Biblioteka Publiczna Gminy Głogów oraz Stowarzyszenie FanLab Trójmiasto zaprasza dzieci i młodzież na warsztaty modelowania 3D. Warsztaty odbędą się w dniu 22 lutego 2017r. w Pracowni Orange w Przedmościu. Zajęcia odbędą się w dwóch grupach. Pierwsza grupa zajęcia rozpocznie o godiznie 10:00, natomiast druga grupa o godz. 13:00. Maksymalna ilość osób w grupie wynosi 12 osób. Z tego względu na zajęcia obowiązują zapisy i wyrażenie zgody rodziców. Na warsztaty zapisywac się można w Pracowni Orange w Przedmościu.

modelowanie kompresja

Czytaj więcej: Modelowanie 3D

Ebook-i i audiobook-i za darmo!

Opublikowano: sobota, 28 styczeń 2017

Tego jeszcze nie było. Użytkownicy biblioteki publicznej mogą za darmo skorzystać z ponad 16 tys e-book-ów i audiob-ów w serwisie Legimi. Od 2 stycznia 2017 r. czytelnicy uzyskali dostęp do wielu nowości i bestsellerów, ale i starszych tytułów - z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii udostępnianych przez portal Legimi.com. Wystarczy, że na podstawie otrzymanego w bibliotece unikalnego kodu założą konto i pobiorą bezpłatną aplikację Legimi. Wówczas wszystkie bez wyjątku e-książki dostępne w abonamencie będą mogli czytać na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku. Oczywiście za darmo. Warunkiem jest posiadanie ważnej karty bibliotecznej. Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta Legimi na stronie: http://www.legimi.com/dbpw/. Następnie wybrane książki pobrać można bezpośrednio w aplikacji Legimi, zainstalowanej na wybranym urządzeniu.

logo-legimi

 

Czytaj więcej: Ebook-i i audiobook-i za darmo!

Pierniki z roku na rok piękniejsze!

Opublikowano: sobota, 28 styczeń 2017

Powoli warsztaty dekorowani pierników stają się tradycją biblioteki w Serbach. Przedświąteczna zajęcia cieszyły się dużą popularnością wśród mieszkańców. W warsztatach udział wzięło ponad 40 osób: dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, młodzież gimnazjalna oraz rodzice i dziadkowie. Każdy uczestnik warsztatów mógł udekorować dowolną ilość pierników, które upieczone zostały przez Radną Gminy Głogów p. Jolantę Krasicką. Dziękujemy! Zdjęcia z wydarzenia w zakąłdce album fotograficzny

Warsztaty zdobienia pierników

Opublikowano: wtorek, 13 grudzień 2016

Serdecznie zapraszamy młodszych i starszych, dzieci, rodziców i dziadków na warsztaty zdobienia pierników. Na uczestników zajęć czekać będą pierniki, pisaki, ozdoby i wspaniała świąteczna atmosfera. Przynosimy ze sobą dobry humor i chęć do pracy. Widzimy się we wtorek 13 grudnia 2016r. o godz. 17:30 na sali wiejskiej w Serbach. Do zobaczenia!

pierniki 2017