JoomlaTemplates.me by iPage Reviews

Do rodziców! :)

Opublikowano: piątek, 06 wrzesień 2019

Masz dziecko lub dzieci w wieku przedszkolnym? Jeśli TAK to ten projekt jest dla Ciebie i Twoich dzieci. Co musisz zrobić? Wystarczy przyjść z dziećmi do biblioteki w Przedmościu lub w Serbach i poinformować bibliotekarza, że chcecie przystąpić do projektu Mała Książka Wielki Człowiek! Zapisz dzieio do biblioteki, wypożyczcie książki i odbierzcie wyprawkę czytelniczą, a w niej książkę "Pierwsze czytanki dla..." oraz Kartę Małego Czytelnika, do której Twoje dzieci będą zbierać naklejki - jedna naklejka za każdą przeczytaną książkę. ZAPRASZAMY :)

Mała Książka Wielki Człowiek Start!

Opublikowano: piątek, 06 wrzesień 2019

Do biblioteki dotarły już materiały do udziału w ogólnopolskim projekcie "Mała Książka Wielki Człowiek!". W przesyłce kurierskiej, która dotarła do nas w tym tygodniu znajdowało się:

  • książki „Pierwsze czytanki dla…”,
  • poradniki dla rodziców „Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki”,
  • Karty Małego Czytelnika,
  • naklejki do Kart Małego Czytelnika,
  • materiały promocyjne: plakaty, stojaki z zaproszeniem do udziału w projekcie, przypinki.

 

Zapraszamy wszystkich przedszkolaków z terenu Gminy Głogów do odwiedzenia biblioteki i udziału w projekcie.

Wakacje z biblioteką!

Opublikowano: poniedziałek, 26 sierpień 2019

Biblioteka w okresie wakacji zorganizowała zajęcia z nauki programowania dla dzieci z terenu Gminy Głogów. W trakcie dwu godzinnych warsztatów dzieci poznawały tajniki dokowania i programowania pracując z robotami Photon oraz robotami zbudowanymi z klocków Lego WeDo 2.0.

Czytaj więcej: Wakacje z biblioteką!

Zdobądź darmową prenumeratę!

Opublikowano: poniedziałek, 26 sierpień 2019

Grupa Agora przygotowała dla bibliotek i ich użytkowniczek specjalną ofertę PREMIUM - darmowej prenumeraty cyfrowych serwisów "Wysokich Obcasów" i "Gazety Wyborczej" na okres jednego roku.

Wystarczy zarejestrować się na stronie prenumeraty, podając adres mailowy, na który zostanie przyznany dostęp. Zachęcamy do korzystania!

Czytaj więcej: Zdobądź darmową prenumeratę!

Projekt Na dobry początek w liczbach!

Opublikowano: poniedziałek, 19 sierpień 2019

Zakończenie projektu fundacji BGK Na dobry początek! jest dobrą okazją do podsumowania działań, które zrealizowane zostały w trakcie 6 miesięcy trwania projektu:

Czytaj więcej: Projekt Na dobry początek w liczbach!