JoomlaTemplates.me by iPage Reviews

Nowa poczta biblioteki

Opublikowano: piątek, 04 grudzień 2020

Od dnia 4 grudnia 2020r. zmienił się adres poczty elektronicznej biblioteki. Nowy adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Obok tego adresu funkcjonować będą również adresy do dyrektora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i księgowej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Czytaj więcej: Nowa poczta biblioteki

Mamy wyniki konkursu!

Opublikowano: środa, 18 listopad 2020

Wyróżnienia i zarazem I miejsce w konkursie plastycznym pt. "Mój ulubiony bohater bajek i baśni" zajęły prace plastyczne następujących dzieci: Filip Bęben, Maja Grasza, Aleksandra Sieledczyk, Leon Sobociński, Kasia Figas, Ania Gwizdowska. Dzieciom nagrodzonym gratulujemy wyśmienitych prac. Zapraszamy do udziału w innych konkursach organizowanych przez bibliotekę.

Czytaj więcej: Mamy wyniki konkursu!

Nowe komputery w Pracowni Orange!

Opublikowano: wtorek, 10 listopad 2020

Miło nam poinformować, że Pracownia Orange w Przedmościu doposażona zostanie w nowe zestawy komputerowe. Każdy zestaw to : 3 laptopy, oprogramowania Windows, myszki Nowe zestawy trafią do Pracowni Orange pod koniec roku.

 

Czytaj więcej: Nowe komputery w Pracowni Orange!

Już do NAS dotarły!

Opublikowano: wtorek, 10 listopad 2020

Pracownia Orange w Przedmościu doposażona została o nowe roboty edukacyjne PHOTON. Dwa roboty wraz z dodatkowym wyposażeniem: mata edukacyjna, komunikatory bluetooth oraz materiały dydaktyczne wykorzystane zostaną do realizacji ścieżki edukacyjnej, pt. „Ekologia na co dzień”.

Czytaj więcej: Już do NAS dotarły!

Matematyka rządzi w klasach 4

Opublikowano: wtorek, 10 listopad 2020

Uczniowie klas 4 szkół podstawowych z tereny Gminy Głogów wspólnie z biblioteką realizują program Fundacji mBanku mPotęga. W ramach programu czwartoklasiści poszerzają swoją wiedzę z tabliczki mnożenia z wykorzystaniem kart grabowskiego, poznają algorytmikę układając Kostkę Rubika i programując roboty. Łącznie w projekcie bierze udział 49 uczniów z Gminy Głogów.

 

Czytaj więcej: Matematyka rządzi w klasach 4