Aktualności

Zawsze musi być ten pierwszy raz!

Utworzono: sobota, 15, październik 2016

Gminna Biblioteka Publiczna w Przedmościu wspólnie z filią w Serbach weźmie udział w ogólnoświatowym Tygodniu Kodowania. W ramach CodeWeek na całym świecie w ciągu tygodnia organizowane są wydarzenia, których celem jest propagowanie i krzewienie umiejętności związanych z kodowaniem, programowaniem i automatyką. Warsztaty organizowane są dla różnych grup wiekowych, od przedszkolaków po osoby starsze.

Copy of CodeWeek plakat

Czytaj więcej: Zawsze musi być ten pierwszy raz!

To był szalony tydzień!

Utworzono: sobota, 15, październik 2016

W dniach od 3 do 8 października świętowaliśmy Roczek naszej Pracowni Orange w Przedmościu. Z tej okazji w pracowni codziennie miały miejsca wydarzenia skierowane do mieszkańców:

Tydzien Orange

Czytaj więcej: To był szalony tydzień!

Spotkanie z Wojciechem Widłakiem

Utworzono: sobota, 15, październik 2016

W dniu 19 października 2016r. o godz. 10:30 dzieci ze Szkoły Podstawowej w Serbach spotkają się z autorem książek dla dzieci Wojciechem Widłakiem. Autor młodemu pokoleniu znany jest przede wszystkim z serii przygód o Panu Kuleczce. Spotkanie zorganizowane zostanie przez MBP w Głogowie.

warsztaty kalina

Wielka Liga Czytelników

Utworzono: sobota, 08, październik 2016

W roku szkolnym 2016/2017 Gminna Biblioteka Publiczna w Przedmościu została koordynatorem powiatowym ogólnopolskiego konkursu Wielka Liga Czytelników.

plakat wlc 2016 17kompresja

Czytaj więcej: Wielka Liga Czytelników