Aktualności

Kodowanie w Pracowni Orange

Utworzono: środa, 07, wrzesień 2016

plakat kodowanie po

Czytaj i wygrywaj

Utworzono: środa, 07, wrzesień 2016

plakat gryrywal

Afryka, czy nadal dzika?

Utworzono: wtorek, 06, wrzesień 2016

W dniu 20 października 2016r. w siedzibie Biblioteki Publicznej Gminy Głogów  Serbach odbędzie się spotkanie autorskie z polskim podróżnikiem Piotrem Kowalczykiem. Pan Piotr w czasie spotkania opowie o kontynencie afrykańskim o jego różnorodności kulturowej i geograficznej.  Spotkanie rozpocznie się o godzinie 9:00 i potrwa 80 minut. Na spotkanie zapraszamy wszystkich miłośników podróżowania!

plakat11

 

 

Grywalizacja

Utworzono: wtorek, 06, wrzesień 2016

GRYWALIZACJA W BIBLIOTECE

Grywalizacja jest to dziedzina, która wykorzystuje mechanikę gier do zachęcania ludzi, aby robili rzeczy, na które zazwyczaj nie mają ochoty lub nie wiedzą, że mogą je zrobić inaczej. Grywalizascja wykorzystuje elementy gier w kontekstach, które nie są związane z grami po to, by zmotywować ludzi.

CEL:

Zachęcić ludzi do aktywnego uczestnictwa w warsztatach, zajęciach, spotkaniach, wydarzeniach, które organizuje i promuje Gminna Biblioteka Publiczna Gminy Głogów.

Zwiększyć zaangażowanie i motywację osób w każdym wieku w zakresie czytania książek i publikacji dostępnych w Gminnej Bibliotece Publicznej Gminy Głogów.

Czytaj więcej: Grywalizacja