JoomlaTemplates.me by iPage Reviews

Zdobądź darmową prenumeratę!

Opublikowano: poniedziałek, 26 sierpień 2019

Grupa Agora przygotowała dla bibliotek i ich użytkowniczek specjalną ofertę PREMIUM - darmowej prenumeraty cyfrowych serwisów "Wysokich Obcasów" i "Gazety Wyborczej" na okres jednego roku.

Wystarczy zarejestrować się na stronie prenumeraty, podając adres mailowy, na który zostanie przyznany dostęp. Zachęcamy do korzystania!

Czytaj więcej: Zdobądź darmową prenumeratę!

Projekt Na dobry początek w liczbach!

Opublikowano: poniedziałek, 19 sierpień 2019

Zakończenie projektu fundacji BGK Na dobry początek! jest dobrą okazją do podsumowania działań, które zrealizowane zostały w trakcie 6 miesięcy trwania projektu:

Czytaj więcej: Projekt Na dobry początek w liczbach!

Z Agnieszką Tyszką na walizkach!

Opublikowano: poniedziałek, 19 sierpień 2019

W Gminnej Bibliotece Publicznej Gminy Głogów w Serbach odbyły się XVI Dolnośląskie Spotkania z Młodymi Czytelnikami. W ramach spotkań przez cały miesiąc maj przeprowadzono konkursy plastyczne, literackie i recytatorskie oraz w bibliotekach publicznych województwa dolnośląskiego zorganizowano spotkania autorskie z autorami i ilustratorami książek dla dzieci.

Czytaj więcej: Z Agnieszką Tyszką na walizkach!

Medale rozdane!

Opublikowano: czwartek, 11 lipiec 2019

Dla najaktywniejszych MŁODYCH NAUKOWCÓW wręczyliśmy medale. Uroczystość wręczenia medali odbyła się w szkole w Serbach na zakończenie roku szkolnego. Nikt wcześniej nie wiedział, ze rok szkolny zakończy się w środę, ale dzięki temu MŁODZI NAUKOWCY wyglądali olśniewająco i miejmy nadzieję, że otrzymane medale będą dla nich nie tylko zakończeniem pewnego etapu kształcenia, ale początkiem drogi, na końcu której czekać będą medale renomowanych instytucji z Królewską Szwedzką Akademią Nauk na czele. MŁODZI NAUKOWCY GRATULUJEMY WYTRWAŁOŚCI I DUŻEJ WIEDZY! A my przypominamy, że medale zostały zakupione z dotacji otrzymanej od Fundacji BGK w ramach realizacji programu Na dobry początek!.

Biofeedback!

Opublikowano: czwartek, 11 lipiec 2019

Dzieci biorące udział w projekcie Fundacji BGK Na dobry początek!  miały możliwość wzięcia udziału w zajęciach metodą BIOFEEDBACK-U. Warsztaty dla MŁODYCH NAUKOWCÓW odbyły się w szkole w Serbach i Wilkowie i przeprowadzone zostały przez specjalistów w opisywanej tematyce.