Aktualności

Polska na 6!

Utworzono: czwartek, 28, czerwiec 2018

Młody czytelniku, czym dla Ciebie jest Polska na 6? Pokaż nam! Zrób zdjęcie (artystyczne/reportażowe) ukazujące przyrodę, rodzinę, historię oraz ludzi i ich codzienne życie. Do wygrania czytnik e-booków!

Fotografie można przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Więcej szczegółów na stronie Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu.

konkurs fotograf 1

Z książką na walizkach 2018

Utworzono: czwartek, 28, czerwiec 2018

plakat z książką na walizkach

Przedszkolaki mamom!

Utworzono: czwartek, 24, maj 2018

W dniach 23 i 24 maja Pani Ela zorganizowała dla przedszkolaków z Serbów i Przedmościa warsztaty plastyczne. Myślą przewodnią warsztatów był zbliżający się Dzień Matki. Każdy przedszkolak wykonał samodzielnie niepowtarzalną i wyjątkową laurkę, którą wręczy swojej mamie. Zapraszamy do obejrzenia galerii. Naprawdę warto! :)

Warsztaty DzienMamy2018kompresja

Warsztaty Arduino

Utworzono: środa, 02, maj 2018

W dniu 15 lutego 2018r. w Pracowni Orange w Przedmościu odbyły się warsztaty programowania zestawów Arduino. Zajęcia zostały przeprowadzone przez trenera z Akademii Młodego Hakera z Warszawy. W warsztatach uczestniczyło 12 dzieci z terenu Gminy Głogów.

Arduino 1

Czytaj więcej: Warsztaty Arduino