JoomlaTemplates.me by iPage Reviews

Wstąp do Klubu!

Opublikowano: wtorek, 01 czerwiec 2021

Pani Małgorzata Soś, bibliotekarka biblioteki w Serbach zachęca osoby dorosłe do członkostwa w Dyskusyjnym Klubie Książki. Zapisy już wystartowały, a pierwsze spotkanie miłośników książek odbędzie się już we wrześniu. Zapisywać się można bezpośrednio w bibliotece lub telefonicznie: 76 838 22 42 albo emailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czytaj więcej: Wstąp do Klubu!

Startują zajęcia w bibliotece w Serbach!

Opublikowano: poniedziałek, 17 maj 2021

Od dnia 17 maja 2021r. zapraszamy dzieci do wzięcia udziału w warsztatach rozwijających, które odbywać się będą w Bibliotece Publicznej w Serbach. Zajęcia odbywają się w każdym dniu tygodnia i dostosowane są do rozwoju i umiejętności dzieci. Dziecko na zajęcia można zapisać telefonicznie, pod numerem telefonu: 76838 22 42 lub emailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czytaj więcej: Startują zajęcia w bibliotece w Serbach!

Konkurs kukiełkowy

Opublikowano: niedziela, 02 maj 2021

Konkurs Kukiełkowy

Gminna Biblioteka Publiczna w Przedmościu filia
w Serbach zaprasza do wzięcia udziału w konkursie
na kukiełkę, pacynkę
lub marionetkę

„Postać bajkowa”

Czytaj więcej: Konkurs kukiełkowy

Academica w bibliotece!

Opublikowano: poniedziałek, 26 kwiecień 2021

Od maja 2021r. w bibliotece w Przedmościu i w bibliotece w Serbach użytkownicy będą mieli możliwość skorzystania z wypożyczalni Academica. Darmowa wypożyczalnia Academica umożliwia korzystanie ze zbiorów cyfrowych Biblioteki Narodowej. To dostęp do 3 406 754 publikacji ze wszystkich dziedzin wiedzy, również najnowszych, objętych ochroną prawa autorskiego.

 

Czytaj więcej: Academica w bibliotece!

Narodowy Spis Powszechny

Opublikowano: wtorek, 06 kwiecień 2021

W związku z rozpoczęciem Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 i jego wydłużeniem do 30 września br. uprzejmie informujemy, że podstawową metodą realizacji obowiązku spisowego jest samospis poprzez aplikację dostępną na stronie https://spis.gov.pl/.

Przypominamy, że internetowo można się spisać również w Urzędzie Gminy Głogów na specjalnie przygotowanym w tym celu stanowisku komputerowym przy zachowaniu reżimu sanitarnego (po uprzednim umówieniu pod nr tel.: 768365569/ 768365575).

 

Czytaj więcej: Narodowy Spis Powszechny