JoomlaTemplates.me by iPage Reviews

Katalog online

Opublikowano: środa, 02 listopad 2022

W Gminnej Bibliotece Publicznej działa elektroniczny system obsługi użytkownika. W celu przejrzenia naszych zasobów można skorzystać z katalogu online:

Punkt biblioteczny w Serbach: https://xn--szukamksiki-4kb16m.pl/SkNewWeb/bstart/1270

Punkt biblioteczny w Przedmościu: https://xn--szukamksiki-4kb16m.pl/SkNewWeb/bstart/365

W uruchomionym oknie należy wpisać tytuł lub nazwisko autora poszukiwanej pozycji.

Dam domek jerzykowi

Opublikowano: środa, 26 październik 2022
W czwartek 27 października w świetlicy w Borku oraz w piątek 28 października w bibliotece w Przedmościu odbędą się warsztaty tworzenia budek lęgowych. Każdego, kto chce sprawdzić swoje zdolności manualne albo po prostu pobawić się motkiem i gwoździami, serdecznie zapraszamy od godz. 16.
 
Zajęcia są realizowane w ramach projektu Działaj Lokalnie "Spotkania z przygodą i przyrodą".
 
preview

I po warsztatach

Opublikowano: wtorek, 25 październik 2022
W październiku br. Ewelina Murzyńska i Małgorzata Soś przeprowadziły w bibliotece i świetlicy środowiskowej w Serbach warsztaty z dekupażu i makramy. Uczestnicy spotkań mieli okazję doświadczyć i spróbować nowych metod i technik twórczych, rozbudzając w ten sposób wrażliwość estetyczną i rozwijając umiejętności manualne. Szczególnie cieszy fakt, że w zajęciach wzięły udział osoby w różnym wieku. Wszystkim bardzo dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne zajęcia.
Warsztaty odbyły się w ramach realizacji projektu "Spotkania z przygodą i przyrodą w Gminie Głogów", dofinansowanego w konkursie grantowym Działaj Lokalnie.
 

preview preview

preview

Mam kram makram

Opublikowano: poniedziałek, 17 październik 2022
W poniedziałek 24 października w bibliotece w Serbach odbędą się warsztaty wyplatania makram. Komu marzy się praktyczna siatka na zakupy, oryginalny kwietnik, naszyjnik, bransoletka, łapacz snów, a może nawet torebka?! Serdecznie zapraszamy od godz. 16. Zajęcia są realizowane w ramach projektu Działaj Lokalnie "Spotkania z przygodą i przyrodą".
 
preview

Zabierz mnie do domu!

Opublikowano: czwartek, 13 październik 2022

Gminna Biblioteka Publiczna w Przedmościu z przyjemnością włączyła się do ogólnopolskiej akcji bookcrossingu i utworzyła kącik darmowej książki. Każdy, kto lubi czytać, może do nas przyjść i bezzwrotnie wybrać sobie interesującą lekturę. Po przeczytaniu można znów pozostawić ją dla innych, można również przynieść do kącika jakąś książkę z domowej półki – czyli po prostu uwolnić ją, nadać jej nowe życie. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

preview preview