Dzieci pracują z pisakami 3D!

Opublikowano: wtorek, 16 kwiecień 2019

Od stycznia 2019r. Gminna Biblioteka Publiczna w Przedmościu realizuje ogólnopolski projekt Fundacji BGK Na dobry początek!. W ramach projektu rozwijane są umiejętności matematyczne u dzieci w wieku 6 – 9 lat.

Czytaj więcej: Dzieci pracują z pisakami 3D!

Zapraszamy na warsztaty!

Opublikowano: wtorek, 26 luty 2019

Zapraszamy dzieci w wieku 6 - 9 lat wraz z rodzicami na warsztaty z druku 3D i zajęcia matematyczne z klockami Lego MoreToMath. Serby - środa od 16:15 - 17:00, Przedmoście poniedziałek od 16:30 - 17:15.

 

Klocki Lego plus pisaki 3D

Opublikowano: poniedziałek, 25 luty 2019

Miło nam poinformować, że dotarły do nas najważniejsze narzędzia do realizacji projektu "MŁODY NAUKOWIEC". Zestaw klocków Lego MoreToMath wzmocni wiedzę dzieci z zakresu przedmiotów ścisłych - przede wszystkim z matematyki, a pisaki 3D pozwolą rozwinąć im wyobraźnie i poprawią umiejętności manualne oraz cierpliwość. :)

Zajęcia dla dzieci w wieku 6 - 9 lat odbywać się będą raz w tygodniu. W Przedmościu zajęcia odbywać się będą w każdy poniedziałek od godz. 16:30 - 17:15, a w Serbach w każdą środę od 16:15 - 17:00. Zapraszamy!

 

Harcerze przetestowali pisaki!

Opublikowano: poniedziałek, 25 luty 2019

Harcerze z 5 DH Białe Tygrysy na zbiórce wypróbowali pisaki 3D. Każdy harcerz przy pomocy pisaka 3D napisał przestrzenny model swojego imienia. W warsztatach udział wzięło 14 harcerzy, którzy świetnie się bawili tworząc przestrzenny napis oznaczający ich imię. Test wyszedł pozytywnie! Dziękujemy harcerzom, a już wkrótce rozpoczynamy zajęcia warsztatowe w ramach projektu "MŁODY NAUKOWIEC!".

 

Czytaj więcej: Harcerze przetestowali pisaki!

Harcerze uczestniczyli w warsztatach!

Opublikowano: niedziela, 24 luty 2019

Harcerze z 5 DH Białe Tygrysy uczestniczyli w warsztatach malowania kubków dla swoich babć i dziadków. Każdy harcerz miał do dyspozycji kubki, pisaki do malowania po ceramice, farbki oraz swoją inwencję twórczą. Wszyscy harcerze wykazali się niezwykłym talentem i stworzyli niepowtarzalne dzieła, które na pewno okażą się wspaniałym prezentem z okazji Dnia Babci i Dziadka.