Aktualności

Czas na Kajtka i Yetika

Utworzono: poniedziałek, 06, październik 2014

Już 6 października 2014r.  uczniowie klasy drugiej i trzeciej Szkoły Podstawowej w Serbach uczestniczyć będą w spotkaniu autorskim z Panem Pawłem Wakułą. Spotkanie organizowane jest przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Głogowie w ramach programu „Czytam bo lubię, czyli mądre wychowanie przez czytanie i odbędzie się o godzinie 10:30 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Serbach.

Czytaj więcej: Czas na Kajtka i Yetika

Lekcje biblioteczne

Utworzono: czwartek, 02, październik 2014

Od września 2014r. w bibliotece publicznej Gminy Głogów w Serbach odbywać się będą cyklicznie lekcje biblioteczne. Na spotkaniach w bibliotece uczestniczyć będą dzieci z przedszkola, a także uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum w Serbach. Celem spotkań jest przybliżenie biblioteki, jako instytucji kultury, a także zaprezentowanie jej nowych kierunków rozwoju.

Biblioteka z dotacją!

Utworzono: wtorek, 12, sierpień 2014

    Gminna Biblioteka Publiczna otrzymała dotację w wysokości 6 tys. złotych na zakup nowości wydawniczych dla bibliotek szkolnych.

Czytaj więcej: Biblioteka z dotacją!

Jedz jabłka na złość Putinowi

Utworzono: wtorek, 05, sierpień 2014

Gminna Biblioteka Publiczna w Przedmościu zaprasza wszystkich chętnych do udziału i likowaniu społecznościowej akcji na Facebook-u „Jedz jabłka na złość Putinowi”. W ramach promocji akcji, każda osoba, która odwiedzi bibliotekę w dniach od 6 do 14 sierpnia otrzyma polskie jabłko. :)

Link do akcji na Facebook-u: https://www.facebook.com/pages/Jedz-Jablka-Na-Zlosc-Putinowi/1516781721887496?fref=nf