Aktualności

Biblioteka z dotacją!

Utworzono: wtorek, 12, sierpień 2014

    Gminna Biblioteka Publiczna otrzymała dotację w wysokości 6 tys. złotych na zakup nowości wydawniczych dla bibliotek szkolnych.

Czytaj więcej: Biblioteka z dotacją!

Jedz jabłka na złość Putinowi

Utworzono: wtorek, 05, sierpień 2014

Gminna Biblioteka Publiczna w Przedmościu zaprasza wszystkich chętnych do udziału i likowaniu społecznościowej akcji na Facebook-u „Jedz jabłka na złość Putinowi”. W ramach promocji akcji, każda osoba, która odwiedzi bibliotekę w dniach od 6 do 14 sierpnia otrzyma polskie jabłko. :)

Link do akcji na Facebook-u: https://www.facebook.com/pages/Jedz-Jablka-Na-Zlosc-Putinowi/1516781721887496?fref=nf

Rodzinka Andrzeja Grabowskiego spotkała się z dziećmi

Utworzono: środa, 16, lipiec 2014
Na to spotkanie czekali wszyscy. Po raz pierwszy bibliotekę odwiedziła osoba, która występowała w programach telewizyjnych. Dodatkowo przyjechała z całą plejadą gwiazd, czyli Kulfonem i Moniką.

Czytaj więcej: Rodzinka Andrzeja Grabowskiego spotkała się z dziećmi

Kulfon odwiedzi bibliotekę

Utworzono: piątek, 16, maj 2014
W dniu 12 czerwca bibliotekę w Serbach odwiedzi Pan Andrzej Grabowski autor popularnych programów telewizyjnych dla dzieci, takich jak: Tik-Tak, Wyprawy profesora Ciekawskiego, Ciuchcia i Budzik oraz książek dla dzieci pt. „Wojna na pięknym brzegu, „Zając poziomka”, „Afera smoka nudożera”, „Pirat Jędruś”. Spotkanie z twórcą Kulfona i Moniki odbędzie się w sali wiejskiej o godzinie 11:00. W spotkaniu uczestniczyć będą uczniowie klas młodszych Szkoły Podstawowej w Serbach. Po spotkaniu będzie możliwość zakupienia książek autorstwa Pana Andrzeja i uzyskania jego autografu. Cena pozycji książkowej to około 20,00 zł.