JoomlaTemplates.me by iPage Reviews

I po warsztatach

Opublikowano: wtorek, 25 październik 2022
W październiku br. Ewelina Murzyńska i Małgorzata Soś przeprowadziły w bibliotece i świetlicy środowiskowej w Serbach warsztaty z dekupażu i makramy. Uczestnicy spotkań mieli okazję doświadczyć i spróbować nowych metod i technik twórczych, rozbudzając w ten sposób wrażliwość estetyczną i rozwijając umiejętności manualne. Szczególnie cieszy fakt, że w zajęciach wzięły udział osoby w różnym wieku. Wszystkim bardzo dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne zajęcia.
Warsztaty odbyły się w ramach realizacji projektu "Spotkania z przygodą i przyrodą w Gminie Głogów", dofinansowanego w konkursie grantowym Działaj Lokalnie.
 

preview preview

preview

Mam kram makram

Opublikowano: poniedziałek, 17 październik 2022
W poniedziałek 24 października w bibliotece w Serbach odbędą się warsztaty wyplatania makram. Komu marzy się praktyczna siatka na zakupy, oryginalny kwietnik, naszyjnik, bransoletka, łapacz snów, a może nawet torebka?! Serdecznie zapraszamy od godz. 16. Zajęcia są realizowane w ramach projektu Działaj Lokalnie "Spotkania z przygodą i przyrodą".
 
preview

Zabierz mnie do domu!

Opublikowano: czwartek, 13 październik 2022

Gminna Biblioteka Publiczna w Przedmościu z przyjemnością włączyła się do ogólnopolskiej akcji bookcrossingu i utworzyła kącik darmowej książki. Każdy, kto lubi czytać, może do nas przyjść i bezzwrotnie wybrać sobie interesującą lekturę. Po przeczytaniu można znów pozostawić ją dla innych, można również przynieść do kącika jakąś książkę z domowej półki – czyli po prostu uwolnić ją, nadać jej nowe życie. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

preview preview

Nowe pozycje w Przedmościu

Opublikowano: czwartek, 13 październik 2022

W październiku Gminna Biblioteka Publiczna w Przedmościu wzbogaciła się o 54 nowe tytuły. Zakres tematyczny nowych pozycji jest dość zróżnicowany, więc wszyscy pasjonaci czytania z pewnością coś dla siebie znajdą.

Mamy propozycje dla miłośników kryminału (Agata Christie, James Runcie, Aleksandra Marinina), fantastyki (Katarzyna Wierzbicka, Magdalena Kubasiewicz, Aneta Jadowska), powieści obyczajowej (Katarzyna Kostołowska, Ewa Ornacka), literatury faktu z historią w tle („Człowiek, który rozpętał II wojnę światową”, „Szpiedzy Watykanu”, „Sadystka z Auschwitz”, „Wołyń zdradzony”). Miłośników reportaży i podróży zainteresują opowieści o Grenlandii, Haiti, Boliwii, Kolumbii, Indiach i Norwegii (z intrygującym tytułem: "Szczęśliwy jak łosoś"). 

Serdecznie zapraszamy do biblioteki w Przedmościu!

preview preview

Decoupage i pogaduchy

Opublikowano: wtorek, 11 październik 2022

W ramach realizacji programu Działaj Lokalnie "Spotkania z przyrodą i przygodą" serdecznie zapraszamy do biblioteki w Serbach na warsztaty decoupage. 

Dwa dni później, w środę 19 października, kolejne książkowe pogaduchy. Tym razem porozmawiamy o książce Marcina Margielewskiego "Zaginione arabskie księżniczki", ale nie tylko. Zapraszamy na miły wieczór w gościnnych murach biblioteki!

preview preview