Aktualności

Bombki, Bombki i jeszcze raz bombki

Utworzono: środa, 17, grudzień 2014

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się dużymi krokami. Widać to też było we wtorek w Bibliotece Publicznej w Serbach, gdzie o godz. 18 odbyły się warsztaty malowania bombek. Zajęcia z malowania i dekorowania szklanych ozdób zostały przeprowadzone przez Panią Monikę Marut-Fras, której w tym miejscu bardzo dziękujemy za poświęcony czas.

DSC 0217

Czytaj więcej: Bombki, Bombki i jeszcze raz bombki

Warsztaty malowania bombek.

Utworzono: piątek, 05, grudzień 2014

Tym razem zapraszamy wszystkich chętnych, starszych i młodszych na warsztaty malowania bombek. Warsztaty są bezpłatne i nie trzeba nic na nie przynosić. Biblioteka zapewnia bombki, farby, kleje, brokaty i wspaniałą atmosferę.

christmas-ball-316458 640

Zajęcia odbędą się 9 grudnia o godzinie 18:00 w bibliotece w Serbach, a poprowadzi je Pani Monika Marut-Fras.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Google i jego możliwości

Utworzono: piątek, 05, grudzień 2014

Na kolejnym spotkaniu w ramach Lokalnego Planu Działania zapoznaliśmy się o możliwościach „Google”. Każdy wie, że to wyszukiwarka, ale już nie każdy wie, że to serwis z wieloma innymi, przydatnymi i darmowymi programami.

DSC 0222

Czytaj więcej: Google i jego możliwości

Klub Kodera, kolejne wyzwanie

Utworzono: piątek, 05, grudzień 2014

Nowy miesiąc przyniósł nowe wyzwania dla członków Klubu Kodera. Tym razem każdy zespół musiał stworzyć własnego, niepowtarzalnego robota i zaprogramować go tak, by przejechał bez zatrzymywania się po obwodzie prostokąta.

DSC 0232

Czytaj więcej: Klub Kodera, kolejne wyzwanie