Aktualności

Życzenia wielkanocne

Utworzono: piątek, 30, marzec 2018

życzenia wielkanocne

Dziękuję

Utworzono: sobota, 23, grudzień 2017

Dyrektor GBP w Przedmościu p. Mateusz Krasicki składa wielkie słowa uznania i podziekowania dla osób i instytucji, które przyczyniły się do zorganizowania tak wielkiego przedsięwzięcia, jakim był Regionalny Festiwal Kodowania, który odbył sie 8 grudnia 2017r. w SP w Serbach.

thank-you-2204270 1280

Czytaj więcej: Dziękuję

Media o festiwalu

Utworzono: piątek, 22, grudzień 2017

Regionalny Festiwal Kodowania organizowany przez GBP w Przedmościu odbił się szerokim echem w mediach lokalnych. Poniżej prezentujemy odnośniki do relacji filmowych i prasowych z festiwalu:

Telewizja Regionalna: relacja z festiwalu od 9 min :15 sek. filmu

Telewizja Master - Kodują na zajęciach

Telewizja Master - Potrafia kodować

Portal: Miedziowe.pl

Zapraszamy do oglądania. 

Regionalny Festiwal Kodowania

Utworzono: piątek, 22, grudzień 2017

Regionalny Festiwal Kodowania pt. Programuj z Kopernikiem” odbył się 8 grudnia w Szkole Podstawowej w Serbach. Festiwal wystartował o 9:00 uroczystym rozpoczęciem i przywitaniem uczestników przez panią dyrektor Szkoły Podstawowowej w Serabch Malgorzatę Walczak, dyrektora GBP w Przedmościu Mateusza Krasickiego oraz Panią Wójt Gminy Głogów Joannę Gniewosz. Z okazji wydarzenia pani wójt przekazała do szkół z terenu gminy 10 robotów mbot o wartości 5 tys. zł. Po uroczystym rozpoczęciu nastąpił czas na udział dzieci w warsztatach i zajęciach. Uczestnicy festiwalu mogli wziąć udział w następujących atrakcjach:

RFK 0001 

Czytaj więcej: Regionalny Festiwal Kodowania